Валіза Heys Smart Connected Luggage (L) Silver

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Heys Smart Connected Luggage (M) Black (925227)
Валіза Heys Smart Connected Luggage (L) Silver
Об'єм, л.
70 л
109 л


  • Виробник: Heys (Canada)
  • Код товару: 5755-17
  • Артикул: 927105

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Валіза Heys Smart Connected Luggage® це високотехнологічна модель управління якої може здійснюватись за допомогою смартфона/планшета.


Управління і контроль за багажем здійснюється за допомогою смартфона/планшета на базі операційної системи пристрою iOS або Android. Встановивши програму, користувач отримує доступ до наступного функціоналу:

  • Інформування власника валізи у випадки несанкціонованого віддалення від власника багажу
  • Bluetooth Smart TSA lock. дистанційне відкриття/закриття замку вашого багажу за допомогою смартфона за технологією Bluetooth
  • Інтелектуальна ручка дозволяє вимірювати вагу валізи, інформація транслюється на ваш смартфон/планшет

Валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, 100% полікарбонат (Polycarbonate) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, і практично без видимих пошкоджень переносить удари і механічні впливи, що дуже важливо для валіз, що перевозяться у багажних відділеннях.

Валіза обладнаний фірмовою кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, в цілях безпеки, оглядати будь валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти з безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Валіза оснащений чотирма полноповоротными колесами системи Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Ергономічна система висувний телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувний ручки для додаткової зручності і комфорту користувача.

Компанія Heys® International Ltd заснована в 1986 році, в передмісті Торонто.

На сьогоднішній день компанія Heys® є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в галузі виробництва високоякісного багажу.

Завдяки застосуванню дизайнерських рішень Heys® є яскравим і стильним представником сучасних модних тенденцій серед багажу.

Характеристики
Колір
Сірий
Об'єм, л.
109 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!