Валіза Heys Motif Homme (M) Gunmetal

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Heys Motif Homme (S) Gunmetal
Об'єм, л.
36 л
69 л
115 л


  • Виробник: Heys (Canada)
  • Код товару: 5750-01
  • Артикул: 927069

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Серія валіз Motif Homme від Heys втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль і сміливість геометричного візерунка. Елегантний тиснений принт нанесений на корпус валізи з ефектом металіка. Даний метод дозволяє зробити ексклюзивний і неповторний дизайн виробу. При цьому, тиснений принт більш довговічний і практичний порівняно з фотодруком.


Валіза виконаний з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, 100% полікарбонат (Polycarbonate) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, і практично без видимих пошкоджень переносить удари і механічні впливи, що дуже важливо для валіз, що перевозяться у багажних відділеннях.

Валіза обладнаний фірмовою кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, в цілях безпеки, оглядати будь валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти з безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Валіза оснащений чотирма полноповоротными колесами системи Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360 °. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Ергономічна система висувний телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувний ручки для додаткової зручності і комфорту користувача.

Можливість збільшити корисний об'єм валізи до 20%, завдяки наявності системи expansion system, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.

Компанія Heys® International Ltd заснована в 1986 році, в передмісті Торонто.

На сьогоднішній день компанія Heys® є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в галузі виробництва високоякісного багажу.

Завдяки застосуванню дизайнерських рішень Heys® є яскравим і стильним представником сучасних модних тенденцій серед багажу.

Характеристики
Колір
Сірий
Об'єм, л.
69 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!