Валіза Heys EcoOrbis (L) Lilac

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Heys EcoOrbis (S) Black (924294)
Валіза Heys EcoOrbis (S) Cobalt (924298)
Валіза Heys EcoOrbis (M) Lilac
Об'єм, л.
36 л
64 л
99 л


  • Виробник: Heys (Canada)
  • Код товару: 5534-17
  • Артикул: 926715

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Серія валіз Eco Orbis втілила в дизайні сучасні модні тенденції. При створенні даної серії компанія відвела важливу роль про турботу про довкілля.

Всі моделі Eco Orbis ™ виготовлений з 100% Recycled ABS Plastic (переробленого пластику). Матеріал надзвичайно легкий, еластичний, не розтріскується на морозі, і практично без видимих пошкоджень переносить удари і механічні впливи, що дуже важливо для валіз, що перевозяться у багажних відділеннях.


Всі валізи оснащені системою Piggyback Strap. Дана система дозволяє транспортування кількох валіз в одній зв'язці завдяки наявності контрольного ремені (ремінь йде в комплекті).

Практичний і оригінальний малюнок, нанесений на корпус валізи методом тиснення принта, буде ефектно виглядати на протязі усього терміну експлуатації виробу.

Можливість збільшити корисний об'єм валізи до 20%, завдяки наявності клапана, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.

Валіза оснащений чотирма полноповоротными колесами системи Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360 °. Системою передбачено рівномірне перерозподілу навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Ергономічна система висувний телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувний ручки для додаткової зручності і комфорту користувача.

Компанія Heys® International Ltd заснована в 1986 році, в передмісті Торонто.

На сьогоднішній день компанія Heys® є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в галузі виробництва високоякісного багажу.

Завдяки застосуванню дизайнерських рішень Heys® є яскравим і стильним представником сучасних модних тенденцій серед багажу.

Характеристики
Колір
Фіолетовий
Об'єм, л.
99 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!