Валіза Heys Blue Skies Ombre (L)

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Heys Blue Skies Ombre (S)
Об'єм, л.
55 л
93 л
133 л


  • Виробник: Heys (Canada)
  • Код товару: 5849-01
  • Артикул: 927098

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Яскравий та модний принт валіз Blue Skies Ombre від Heys - це символ нескінченності, це повітряні і безкраї простори блакитного неба з білосніжними хмарами, які огортають вас своєю глибиною, спокоєм і безтурботністю. Відчуйте оазис спокою в подорожах і відкрийте серце новим можливостям з валізами Heys Blue Skies Ombre.


Валізи виконані з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, полікарбонат (Polycarbonate) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, і практично без видимих пошкоджень переносить удари і механічні впливи, що дуже важливо для валіз, що перевозяться у багажних відділеннях.

Корпус валіз покритий глянсовим захисним шаром, який надає гарний блиск і зберігає корпус від подряпин під час транспортування багажу.

Валіза обладнаний фірмовою кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, в цілях безпеки, оглядати будь валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти з безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Валіза оснащений чотирма полноповоротными колесами системи Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360 °. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Ергономічна система висувний телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувний ручки для додаткової зручності і комфорту користувача.

Можливість збільшити корисний об'єм валізи до 20%, завдяки наявності клапана, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.

Компанія Heys® International Ltd заснована в 1986 році, в передмісті Торонто.

На сьогоднішній день компанія Heys® є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в галузі виробництва високоякісного багажу.

Завдяки застосуванню дизайнерських рішень Heys® є яскравим і стильним представником сучасних модних тенденцій серед багажу.

Характеристики
Колір
Синій
Об'єм, л.
133 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!