Валіза Epic Zeleste (L) Atomic Blue

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Epic Zeleste (M) Atomic Blue
Валіза Epic Zeleste (M) Super Black
Об'єм, л.
71 л
105 л


 • Виробник: Epic (Sweden)
 • Код товару: 5493-17
 • Артикул: 927635

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

EPIC® ZELESTE™ - досконалість у кожній деталі, засноване на сучасних технологіях. Кожен елемент дизайну - синергія краси, легкості, надійності і функціоналу. Використання екологічних матеріалів підкреслює сучасні погляди кожного власника валізи EPIC® ZELESTE™, що знаходиться в гармонії з собою і навколишнім світом.


З великою відповідальністю і турботою про довкілля підійшла компанія EPIC® до виробництва валіз, застосувавши матеріали відповідають сучасним екологічним стандартам, і обмеживши до мінімуму виробничі процеси, що негативно впливають на навколишнє середовище. Інноваційні ідеї у поєднанні з великим досвідом, прихильністю якості та сучасними технологіями призвели до створення легких та водночас надійних і функціональних валіз в сучасному дизайні. Фахівці EPIC® наполегливо працювали над кожною деталлю, щоб презентувати видатний продукт. З метою зменшення ваги корпус валізи виконаний за технологією змінної товщини перерізу оболонки VTT™ з технологічного еластичного і міцного матеріалу - поліпропілену. Полегшена конструкція фірмових коліс AIRSPEED® DUALTrak™ також підпорядковується ідеї оптимального поєднання ваги і надійності. Варто відзначити, що корпус валізи опрацьований до дрібниць і презентабелен, як з фасадної, так і з тильного боку. Всі ручки, у тому числі і висувна, заховані в спеціальні пази на корпусі валізи, що запобігає їх ненавмисне пошкодження. Валізи цієї серії обладнані фірмовими кодовими замками TSA LOCK™, що дозволяють подорожувати без зайвих клопотів і турбот про збереження багажу. Валіза має внутрішній роздільник з кишенею на блискавці, компресійні шлейки для акуратної організації речей всередині і повністю знімну внутрішню підкладку.

EPIC® - це насамперед філософія молодої компанії Scandinavian Travel Innovation, що об'єднала інноваційні ідеї з споконвічно шведським підходом до створення сучасного багажу, властивим скандинавським дизайном, функціональністю і якістю. EPIC® - це стильні і презентабельні валізи для тих, хто жадає нових подорожей, хто не втомлюється дивуватися і радіти життю, для тих, у кого дух пригод в крові. Вся продукція EPIC® відрізняється високою надійністю і довговічністю, відповідає регламенту REACH, а значить, не містить шкідливих хімічних речовин. Піклуючись про довкілля, компанія націлена виключно на виробництво товарів з максимальним терміном експлуатації. Адже не так важливо це робота чи розвага, багаж не повинен відволікати від основної мети, так як будь-яка поїздка або подорож - це нові емоції, нові можливості познайомитися з навколишнім світом і людьми навколо нас. EPIC® створює саме такий, безпроблемний багаж. Кожен власник EPIC® впевнений у валізі й у тому, що він стоїть кожного витраченого цента.

Технічні характеристики:

 • Об'єм, л: 105
 • Вага, кг: 3.6
 • Розміри (зовнішні), см: 76х52х30
 • Матеріал: VTT™ Unibody Polypropylene (Polypropylene) - це поліпропілен, з якого за спеціальною технологією виготовляються корпусу валіз, що знаходять на додаток до високої міцності і пружності ще і мала вага.
 • Кількість коліс, шт: 4
 • Положення валізи на колесах: вертикально
 • Колір: Atomic Blue (синій)
 • Призначення: для авіаперельотів, ділових поїздок та подорожей

Особливості конструкції:

 • TSA LOCK™ by TRAVEL SENTRY® - валіза обладнаний спеціальними кодовими замками з функцією митного огляду TSA LOCK™. Не дивлячись на те, що сучасні технології дозволяють митним службам аеропортів проводити огляд валіз з допомогою спеціальних сканерів, іноді виникає необхідність розкрити валізу для більш детальної перевірки. Адміністрація транспортної безпеки США (Transportation Security Administration) спільно з компанією Travel Sentry розробила кодові замки, які можуть бути відкриті тільки спеціальними ключами, за які співробітники безпеки аеропортів несуть персональну відповідальність. Таким чином, при фізичному огляді і розпакування багажу, замки і блискавки залишаться цілі, і секретний код замку також буде збережено. Сьогодні безліч служб безпеки аеропортів по всьому світу схвалили і використовують ключі системи TSA LOCK™ для огляду багажу. Повний список країн та виробників багажу, офіційно використовують замки TSA LOCK можна подивитися на сайті виробника Travel Sentry. Валізи EPIC, відмічені логотипом Travel Sentry, оснащені замками системи TSA LOCK™ і відповідають стандартам глобальної безпеки подорожей.

 • VTT™ UNIBODY POLYPROPYLENE - корпус валізи виготовлений з поліпропілену за особливою технологією. Поліпропіленові оболонки валіз є найбільш легкими, проте дещо програють полікарбонату аналогічної товщини в міцності. В основі технології VTT™ (скорочення від Variable Thickness Technology) лежить процес виробництва монолітної поліпропіленової оболонки з перемінною товщиною для досягнення оптимальної міцності в критичних місця. Тепер з допомогою технології VTT™ можна створювати самі міцні і пружні, але як і раніше легкі поліпропіленові оболонки різних форм з великою кількістю детально проработаных елементів інтер'єру. Поліпропілен є 100% матеріалом.

 • AIRSPEED® - компанія Scandinavian Travel Innovation виробляє під торговою маркою AIRSPEED® одні з кращих коліс для сумок і валіз. Дотримуючись девізу 'Хочеш мати краще - зроби це сам', компанія є одночасно виробником і коліс для багажу і самого багажу. Такий підхід дає можливість тестувати продукцію на різних етапах виробництва, а головне гарантувати високу якість кінцевого продукту. При виготовленні всіх компонентів коліс AIRSPEED® пріоритет ставиться ергономічність, довговічність, висока продуктивність і мала вага. Більше того, абсолютно всі компоненти коліс AIRSPEED® замінні у разі пошкодження або нормального зносу. Складно знайти більш досконалі колеса, ніж AIRSPEED®.

Характеристики
Кількість коліс
4
Колір
Синій
Матеріал
Polypropylene
Об'єм, л.
105 л
Об`єм
Більше 101 л.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!