Валіза Epic Phantom SL (L) Pastel Lilac

Немає в наявності
Рейтинг:
Колір
Валіза Epic Phantom SL (S) Purple Velvet (925599)
Валіза Epic Phantom SL (S) Pastel Lilac
Валіза Epic Phantom SL (S) Chili Pepper (924526)
Валіза Epic Phantom SL (S) Phantom Black (924523)
Валіза Epic Phantom SL (S) Morning Mist (925603)
Валіза Epic Phantom SL (S) Lagoon Blue (925607)
Об'єм, л.
37 л
67 л
95 л


 • Виробник: Epic (Sweden)
 • Код товару: 5491-17
 • Артикул: 927627

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Можливо EPIC® Phantom SL™ (Super Light) - це самі елегантні валізи, які Вам доводилося зустрічати. Секрет їхньої привабливості і невагомості форм криється у тому, що вони дійсно легше. Відчуйте перевагу валіз EPIC® Phantom SL™, відчуйте різницю, подорожуйте легко!


Безліч новаторських ідей у поєднанні з великим досвідом, прихильністю якості та сучасними технологіями призвели до створення легких та водночас надійних і функціональних валіз в сучасному дизайні. Фахівці EPIC® наполегливо працювали над кожною деталлю, щоб презентувати видатний продукт. З метою зменшення ваги корпус валізи виконаний за технологією змінної товщини перерізу оболонки VTT™ з технологічного еластичного і міцного матеріалу - поліпропілену. Всі основні компоненти EPIC® Phantom SL™, такі як одинарна телескопічна ручка із збільшеним діаметром і полегшена конструкція фірмових коліс AIRSPEED® DUALTrak™ зі спицями також підпорядковуються ідеї оптимального поєднання ваги і надійності. Варто відзначити, що корпус валізи опрацьований до дрібниць і презентабелен, як з фасадної, так і з тильного боку. Валізи цієї серії обладнані фірмовими кодовими замками TSA LOCK™, що дозволяють подорожувати без зайвих клопотів і турбот про збереження багажу. Валіза має внутрішній роздільник з кишенею на блискавці, компресійні шлейки для акуратної організації речей всередині і повністю знімну внутрішню підкладку.

EPIC® - це насамперед філософія молодої компанії Scandinavian Travel Innovation, що об'єднала інноваційні ідеї з споконвічно шведським підходом до створення сучасного багажу, властивим скандинавським дизайном, функціональністю і якістю. EPIC® - це стильні і презентабельні валізи для тих, хто жадає нових подорожей, хто не втомлюється дивуватися і радіти життю, для тих, у кого дух пригод в крові. Вся продукція EPIC® відрізняється високою надійністю і довговічністю, відповідає регламенту REACH, а значить, не містить шкідливих хімічних речовин. Піклуючись про довкілля, компанія націлена виключно на виробництво товарів з максимальним терміном експлуатації. Адже не так важливо це робота чи розвага, багаж не повинен відволікати від основної мети, так як будь-яка поїздка або подорож - це нові емоції, нові можливості познайомитися з навколишнім світом і людьми навколо нас. EPIC® створює саме такий, безпроблемний багаж. Кожен власник EPIC® впевнений у валізі й у тому, що він стоїть кожного витраченого цента.

BEST IN TEST WINNER - популярний шведський інтернет видання Bäst I Test, яка проводить регулярні порівняльні тести продукції в реальних умовах використання, в 2017 році визнало найкращою серію валіз Epic Phantom серед найбільш популярного у Швеції багажу преміальних брендів.

Технічні характеристики:

 • Об'єм, л: 95
 • Вага, кг: 3.8
 • Розміри (зовнішні), см: 76х52х30
 • Матеріал: VTT™ Unibody Polypropylene (Polypropylene) - це поліпропілен, з якого за спеціальною технологією виготовляються корпусу валіз, що знаходять на додаток до високої міцності і пружності ще і мала вага.
 • Кількість коліс, шт: 4
 • Положення валізи на колесах: вертикально
 • Колір: Pastel Lilac (бузковий)
 • Призначення: для авіаперельотів, ділових поїздок та подорожей

Особливості конструкції:

 • TSA LOCK™ by TRAVEL SENTRY® - валіза обладнаний спеціальним замком з функцією митного огляду TSA LOCK™. Не дивлячись на те, що сучасні технології дозволяють митним службам аеропортів проводити огляд валіз з допомогою спеціальних сканерів, іноді виникає необхідність розкрити валізу для більш детальної перевірки. Адміністрація транспортної безпеки США (Transportation Security Administration) спільно з компанією Travel Sentry розробила кодові замки, які можуть бути відкриті тільки спеціальними ключами, за які співробітники безпеки аеропортів несуть персональну відповідальність. Таким чином, при фізичному огляді і розпакування багажу, замки і блискавки залишаться цілі, і секретний код замку також буде збережено. Сьогодні безліч служб безпеки аеропортів по всьому світу схвалили і використовують ключі системи TSA LOCK™ для огляду багажу. Повний список країн та виробників багажу, офіційно використовують замки TSA LOCK можна подивитися на сайті виробника Travel Sentry. Валізи EPIC, відмічені логотипом Travel Sentry, оснащені замками системи TSA LOCK™ і відповідають стандартам глобальної безпеки подорожей.

 • VTT™ UNIBODY POLYPROPYLENE - корпус валізи виготовлений з поліпропілену за особливою технологією. Поліпропіленові оболонки валіз є найбільш легкими, проте дещо програють полікарбонату аналогічної товщини в міцності. В основі технології VTT™ (скорочення від Variable Thickness Technology) лежить процес виробництва монолітної поліпропіленової оболонки з перемінною товщиною для досягнення оптимальної міцності в критичних місця. Тепер з допомогою технології VTT™ можна створювати дуже міцні і пружні, але як і раніше легкі поліпропіленові оболонки різних форм з великою кількістю детально опрацьованих елементів інтер'єру.

 • AIRSPEED® - компанія Scandinavian Travel Innovation виробляє під торговою маркою AIRSPEED® одні з кращих коліс для сумок і валіз. Дотримуючись девізу 'Хочеш мати краще - зроби це сам', компанія є одночасно виробником і коліс для багажу і самого багажу. Такий підхід дає можливість тестувати продукцію на різних етапах виробництва, а головне гарантувати високу якість кінцевого продукту. При виготовленні всіх компонентів коліс AIRSPEED® пріоритет ставиться ергономічність, довговічність, висока продуктивність і мала вага. Більше того, абсолютно всі компоненти коліс AIRSPEED® замінні у разі пошкодження або нормального зносу. Складно знайти більш досконалі колеса, ніж AIRSPEED®.

Характеристики
Кількість коліс
4
Колір
Ліловий
Матеріал
Polypropylene
Об'єм, л.
95 л
Об`єм
Від 81 до 100 л.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!