Як подорож змінює людину

  • Як подорож змінює людину

Як подорож змінює людину.

Після подорожі складно залишитися таким же, як раніше. Подорожі розширюють кругозір, змінюють наше життя і ставлення до неї, наші пріоритети і цінності.

Поїздка в іншу країну - найцікавіший спосіб змінити себе в кращу сторону. Багато хто не підозрює, які зміни може приховувати одна маленька подорож.


1. Як швидко приймати рішення

Коли ви знаходитесь вдома, то знаєте, де можна замовити піцу, робити покупки, який автобус їде в потрібний вам напрямок і т.д. Всі ці речі здаються простими. До тих пір, поки ви не опиняєтеся в незнайомому місці і зрозумієте, що ви там зовсім нічого не знаєте. В цьому випадку вам доводиться приймати швидко важливі рішення, від яких в прямому сенсі буде залежати, де ви сьогодні ночуватиме, і що будете їсти. Такі спартанські умови допоможуть вам надалі бути відповідальним за свої дії і легше приймати рішення.

2. Як розраховувати свої фінанси

Під час подорожі ви повинні включити в себе людину - бухгалтера. Навіть якщо у вас завжди було погано з математикою і ви душею гуманітарій, потрібно підійти до питання серйозно. Ви ж не хочете залишитися без грошей в середині своєї подорожі?
Перед поїздкою потрібно хоча б приблизно спланувати бюджет. Спочатку вас буде штормити від спонтанних до необхідних покупок.

3. Як отримувати задоволення від подорожі

План - це завжди добре. План не дає нам збитися зі шляху, але не треба робити з нього керівництво до дії. Поїзд може запізнитися, погода може бути дощовою, в кафе може не виявитися вашого улюбленого маффіни - світ не ідеальний!

Не треба засмучуватися через те, що щось не сходиться. Подорож - це можливість побачити світ і зібрати свою колекцію цікавих історій. Так що розслабтесь та отримуйте задоволення від подорожі.

4. Як стати відкритим

Більше спілкуйтесь та посміхайтесь, використовуйте іноземну мову, щоб замовляти їжу в кафе, купувати квитки на екскурсію або питати дорогу. Ви ж його вчили не тільки для того, щоб отримувати хороші оцінки в школі чи університеті?

Мова - це ще один інструмент дізнатися чужу країну, її культуру, познайомитися з місцевими жителями і завести нових друзів.

5. Як бути вдячним

Ви отримаєте безцінний досвід першопрохідника. Чим старше ви стаєте, тим складніше сприймати щось нове.

Нове оточення покаже вам, наскільки маленькі речі відіграють величезну роль у вашому житті і роблять її незабутньою. Подорож нагадає вам, що необхідно бути відкритим до світу, тоді і світ буде відкритий вам.

6. Як цінувати маленькі речі

Під час подорожі ви зрозумієте, наскільки мало речей вам потрібно для щастя насправді. Не тільки тому, що важкий багаж сильно ускладнює вам життя під час поїздки.

Подорож - відмінний спосіб спростити своє життя, як духовно, так і фізично. Ваші спогади не займуть багато місця у вашому рюкзаку, але вони залишать вам багаж знання на все життя.

7. Як зрозуміти себе

Під час поїздки вам приходять відповіді на багато важливих питань.

Коли ви відходите від своєї буденному житті і щоденної рутини, нові думки приходять вам в голову, ви починаєте дивитися на речі по-іншому і цілком ймовірно, що рішення проблеми, яку ви вже другий тиждень тримайте у себе в голові, прийде під час одного прекрасного заходу.


12.12.2020 00:13:25
0
238

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!