Фільтр сонячний Celestron для NX4SE (94129)

В наявності
Рейтинг:Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Характеристики:

Апертурні сонячні фільтри Celestron виготовляються із захисної плівки AstroSolar виробництва німецької фірми Baader Planetarium. Вони дають яскраві, різкі і контрастні зображення, значно перевершують за якістю скляні сонячні фільтри і фільтри з Міларі.

Висока прозорість і оптична однорідність плівки AstroSolar дозволяє досягти точності зображення, що дається високоякісної плоскопараллельной пластиною, а двостороннє напилювання забезпечує безпечний захист від сонячних променів, рівномірну яскравість зображення по всьому полю зору і правильний колірний баланс (Сонце має нейтрально білий колір).

Плівка AstroSolar є абсолютно безпечною і довговічною (не розіб'ється при падінні, як скляний фільтр). Вона пропускає всього 1 / 100,000 частину видимого світла (0,001%), блокуючи 99,999% небажаних променів. Плівка абсорбує ультрафіолетові промені і відображає інфрачервоні, зменшуючи рівень випромінювання в цих діапазонах до безпечного рівня.

Фільтри надійно кріпляться до об'єктива телескопа за допомогою пластикової оправи.

За допомогою апертурного сонячного фільтра ви зможете побачити деталі сонячних плям, яскраві факельні поля поблизу лімба і грануляцію. Видима поверхня Сонця постійно змінюється, кожен раз постаючи перед спостерігачем в новому обличчі.

Особливості:

- Виготовлений з плівки AstrоSolar.

- Жорстка пластикова оправа.

Характеристики
Тип
Фільтри

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Фільтр сонячний, Celestron для NX4SE (94129)