Фільтр кольоровий GSO №58А (темно - зелений), 1.25 "  AD050

Немає в наявності
Рейтинг:Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

Характеристики:

Кольорові фільтри дозволяють вирішити дві основні проблеми при спостереженнях:

Зменшення зайвої яскравості, яка проявляється як розмиття кордону між світлішими і темнішими ділянками поверхні Місяця або планети, викликане або занадто контрастним світлом, що потрапляє в людське око, або збуреннями в земній атмосфері, через яку ведеться спостереження.

Підвищення контрастності, що дозволяє розділити прилеглі ділянки за їх кольором; наприклад, світло-зелена область на поверхні може злитися для ока з сусідньої світло-жовтого областю так, що обидві вони будуть здаватися жовто-зеленими, чи не розділяючись на два окремих району.

Від застосування кольорових фільтрів залежить, побачите ви воронку кратера Clavius ​​на Місяці чи ні; побачите ви п'ять-шість атмосферних утворень на Юпітері або тільки два-три; побачите чи внутрішнє кільце Сатурна чи ні. Залежно від атмосферних умов на Землі і на що спостерігається планеті ефект від застосування фільтра може бути як незначним так і просто фантастичним.

Хороший засіб для спостереження хмар в атмосфері Марса і полярних шапок. Покращує контраст при спостереженнях комет, Меркурія і Венери в сутінках, різних кольорових плям на Юпітері, виділяє тіні об'єктів на Сатурні.

Характеристики
Тип
Фільтри

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Фільтр кольоровий, GSO №58А (темно - зелений), 1.25 "  AD050