Діагональне дзеркало GSO 2 '', 90 °, з адаптером (ST0201)

Немає в наявності
Рейтинг:Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    Діагональні дзеркала використовується в рефракторах і катадіоптричні телескопах для комфортного спостереження об'єктів, що знаходяться на великій висоті над горизонтом. Використання діагонального дзеркала призводить до того, що спостерігач бачить в окулярі пряме (неперевернутое), але дзеркальне зображення. Модель використовується з телескопами, які мають фокусировочний вузол стандарту 2 ". Дана серія має найвищу якість оптичних деталей і конструкції в цілому.    

    Принцип роботи 2-дюймового діагонального дзеркала такий же, що і у 1.25-дюймового - оптична вісь зломлюється на 90 градусів, що дозволяє спостерігати об'єкти, розташовані поблизу зеніту. Однак даний аксесуар має дві важливі переваги. По-перше, 2-дюймове дзеркало виготовляється за більш жорстким оптичним стандартам і має високоякісне покриття. По-друге, воно дозволяє скористатися перевагою більшого поля зору, що забезпечується 2-дюймовими окулярами.

    2-дюймовий діагональне дзеркало може використовуватися як з 2-дюймовими окулярами, так і зі звичайними окулярами з посадкою 1.25 дюйма - в комплекті дзеркала є відповідний адаптер.

 

  • Кут відхилення: 90 °;
  • Посадковий діаметр: 2 ".

 

    Додаткова інформація:

Гарантія: 2 роки.

Характеристики
Тип
Дзеркала

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Діагональне дзеркало, GSO 2 '', 90 °, з адаптером, ST0201