Макет Макет Ручний кулемет Дегтярьова ДП-27 ММГ

В наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 558-27

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    ДП - ручний кулемет, розроблений В.А.Дегтярёвим і прийнятий на озброєння РККА в 1927 році. ДП став одним з перших зразків стрілецької зброї, створених в СРСР. Кулемет виявився досить вдалим і надійним, і в якості основного зброї вогневої підтримки піхоти ланки взвод - рота масово використовувався аж до кінця Великої Вітчизняної війни. Після закінчення війни кулемет ДП і його модернізований варіант ДПМ, створений з досвіду бойових дій в 1943 - 44 роках, були зняті з озброєння Радянської Армії і широко поставлялися дружнім СРСР країнам і режимам. Застосовувався в Кореї, В'єтнамі та інших країнах. На основі досвіду, набутого у Другій Світовій, стало ясно, що піхоті необхідні єдині кулемети, що поєднують підвищену вогневу міць з високою мобільністю. Як ерзац-замінника єдиного кулемета в ланці рота на основі більш ранніх розробок в 1946 році був створений і прийнятий на озброєння ручний кулемет РП-46, який представляв собою модифікацію ДПМ під стрічкове харчування, що, укупі з обваженим стволом, забезпечувало більшу вогневу міць при збереженні прийнятної маневреності.

 

    Пристрій

    Ручний кулемет ДП є автоматичною зброєю з автоматикою на основі відводу порохових газів і магазинним харчуванням. Газовий двигун має поршень з довгим робочим ходом і газовий регулятор, розташовані під стволом. Сам стовбур - швидкозмінний, частково схований захисним кожухом і оснащений конічним знімним полум'ягасником. Замикання стовбура - двома бойовими упорами, що розводяться в сторони при русі ударника вперед. Після того, як затвор приходить в переднє положення, виступ на завторной рамі вдаряє по задній частині ударника і починає просувати його вперед. При цьому розширена середня частина ударника, впливаючи зсередини на задні частини бойових упорів, розводить їх в сторони, в пази ствольної коробки, жорстко замикаючи затвор. Після пострілу затворна рама під дією газового ПРОШНИЕ починає рух назад. При цьому ударник відводиться назад, а спеціальні скоси зводять бойові упори, виводячи їх із зачеплення зі ствольною коробкою та відмикаючи затвор. Поворотна пружина розташовувалася під стовбуром і при інтенсивному вогні перегрівалася і втрачала пружність, що було одним з небагатьох недоліків кулемета ДП. Харчування здійснювалося з плоских дискових магазинів - «тарілок», в яких патрони розташовувалися в один шар, кулями до центру диска. Така конструкція забезпечувала надійну подачу патронів з виступаючою закраїною, проте мала і суттєві недоліки: велика вага порожнього магазина (до того ж, він мав діаметр майже 27 см), незручність в транспортуванні і заряджанні, а також можливість пошкодження магазину в умовах бою. УСМ кулемета дозволяв вести тільки автоматичний вогонь. Звичайного запобіжника там ні, замість нього на рукоятці був розташований автоматичний запобіжник, вимикати при охопленні рукою шийки приклада. Вогонь вівся з незнімних складних сошок.

  

Тактико-технічні характеристики ДП-27:

Маса, кг: 9.12 кг

Довжина: 1,270 мм

Довжина стовбура: 604.5 мм

Патрон: 7,62 × 54 мм

Механізм: відвід порохових газів

Темп стрільби, пострілів / хв: від 500 до 600 пострілів в хвилину

Дулова швидкість, м / с: 840 м / с

Прицільна дальність: 800 м

Вид боєпостачання: плоский дисковий магазин на 47 патронів з стрічковим харчуванням 250 патронів

Приціл: секторного типу і мушка


   Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Укроборонсервіс» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!