Макет Ручной пулемет ZB 30 ММГ

Немає в наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 556-ZB30

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    У 1921 році Чехословацька армія почала пошук нового ручного кулемета, покликаного замінити колекцію застарілих іноземних зразків, що дісталася країні після розвалу Австро-Угорської імперії і кінця Першої світової війни. Серед ряду іноземних зразків, представлених на конкурс в 1923 році, виділявся ручний кулемет Praha II, створений на збройовому заводі eska Zbrojovka Praha братами Холек. У наступному році брати Холек переробили свій ручний кулемет з стрічкового харчування на магазинне, і вийшов варіант був обраний Армією Чехословаччини в якості нового штатного зразка. В силу обмежених виробничих потужностей збройового заводу в Празі було вирішено передати виробництво нового кулемета, що отримав офіційне позначення Lehky Kulomet Vzor 26, або коротко LK Vz.26, на збройовий завод в місті Брно (Zbrojovka Brno або коротко ZB). Кулемет виявився виключно вдалим, і за період з 1926 по 1939 рік завод в Брно випустив не менше 120 тисяч кулеметів ZB 26 (комерційне позначення) і його подальших варіантів ZB 30. В ході німецької окупації Чехословаччини виробництво цього кулемета тривало для потреб Німеччини під індексом MG 26 (t). У міжвоєнний і воєнний період ці кулемети перебували на озброєнні армій більш ніж 20 Європейських, Азіатських та Південно-Африканських країн, а модифікації цього кулемета під англійський патрон .303 (кулемети Bren) перебували на озброєнні армій Великобританії і країн Британської співдружності до початку 1980х років.

 

    Ручний кулемет ZB 26 це автоматична зброя повітряноохолоджуваний швидкозмінного стовбура. Автоматика кулемета газовідвідна, з довгим ходом газового поршня, розташованого під стовбуром. Замикання стовбура здійснюється перекосом задньої частини затвора вгору. Живлення патронами здійснюється з приставного зверху коробчатого магазина ємністю 20 патронів, викид стріляних гільз здійснюється вниз. Кулемет допускав ведення одиночного і автоматичного вогню, перекладач режимів вогню розташований зліва над пістолетною рукояткою. Кулемет штатно комплектувався складаний двоногою сошкою, що кріпиться до газового циліндру, потиличник прикладу мав пружинний буфер для зменшення відчувається стрільцем віддачі. Крім того, кулемет міг встановлюватися на спеціальні верстати-триноги, що дозволяли вести вогонь як по наземних, так і по повітряних цілях.

 

Калібр: 7.92x57 mm Mauser

Вага: 8,9 кг

Довжина: 1168 мм

Довжина стовбура: 600 мм

Харчування: коробчатий магазин, 20 патронів

Темп стрільби: 500 пострілів в хвилину


   Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Укроборонсервіс» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!