Макет РПД - 44 Ручний кулемет Дегтярьова ММГ

В наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 553-rpd-mmg

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    2 - шт. (чорний та зелений).

    РПД став одним з перших прийнятих на озброєння зразків зброї під патрон зразка 1943 року. З початку 1950-х і до середини 1960-х був основною зброєю підтримки рівня відділення, а потім став поступово замінюватися на РПК, більш кращий з точки зору уніфікації.
    РПД є автоматична зброя з газовим двигуном автоматики і стрічковим харчуванням. Газовий двигун має поршень з довгим робочим ходом, розташований під стовбуром, і газовий регулятор. Система замикання стовбура є розвитком більш ранніх розробок Дегтярьова і використовує дві бойові личинки, рухливо закріплені з боків затвора. При приході затвора в переднє положення виступ затворної рами розсовує бойові личинки в сторони, заводячи їх упори у вирізи в стінках ствольної коробки. Після пострілу затворна рама на своєму шляху назад за допомогою спеціальних фігурних скосів притискає личинки до затвора, розчіплюючи його зі ствольною коробкою та потім відкриваючи його. Вогонь ведеться з відкритого затвора, режим вогню - тільки автоматичний. Стовбур у РПД не зміна. Живлення патронами - з нерозсипної металевої стрічки на 100 патронів, що накопичується з двох шматків по 50 патронів в кожному. Штатно стрічка розташовується в круглому металевому коробі, підвішували під ствольною коробкою. Короба переносилися розрахунком кулемета в спеціальних подсумках, проте кожен короб також має власну складну ручку для перенесення. Складна незнімна сошка розташована під дульной частиною стовбура. Кулемет комплектувався ременем для перенесення і дозволяв вести вогонь "від стегна", при цьому кулемет розташовувався на ремені, а лівою рукою стрілок утримував зброю на лінії вогню, наклавши ліву долоню зверху на цівку, для чого цевью була додана спеціальна форма. Прицільні пристосування відкриті, з регулюванням по дальності і куту місця, ефективна дальність стрільби - до 800 метрів.
    
ТАКТИКО-ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РПД (ММГ)

Патрон 7,62х39 (7,62-мм зразка 1943 року)
Маса кулемета без патронів 7,4 кг
Маса кулемета зі спорядженої патронної коробкою 9,8 кг
Довжина кулемета 1037 мм
Довжина стовбура 520 мм
Початкова швидкість кулі 735 м / с
Дулова енергія 2134 Дж
Прицільна дальність 1000 м
Темп стрільби 650-750 постр / хв
Бойова скорострільність 150 вистр / хв
Ємність стрічки 100 патронів
Маса патронної коробки зі стрічкою 2,4 кг


   Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Укроборонсервіс» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!