Макет Револьвер Наган ММГ (Царська мушка, без кобур.)

Немає в наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 278-csarskiy

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    Опис ММГ макета револьвера системи Нагана:

    Історія цього пістолета йде глибоко в 1895 рік, коли він був прийнятий на озброєння в Бельгії. До кінця XIX століття він був одним з найсучасніших і ефективних пістолетів того часу, перевершуючи такі моделі, як Сміт-Вессон. Користувався великою популярністю на озброєнні під час Другої світової війни. Якраз до кінця XIX століття виникла потреба в переозброєнні, і основний держзамовлення було отримано на цей пістолет.

    Оскільки модель є не повноцінним пістолетом, у вас не буде можливості повноцінно скористатися всім функціоналом моделі. Найчастіше такі екземпляри купуються в подарунок або для колекціонування. Плюсом вважається те, що на нього не потрібно купувати будь-яку ліцензію. Якщо ваш вік сягає 18 років, ви можете придбати його без будь-яких документів, за винятком паспорта.

    Найчастіше ММГ макет "Револьвер Наган" використовується в навчальних цілях, а також для кіно і театру.

    Особливості:

  • повністю сталевий;
  • збережені нарізи каналу ствола з боку дульного зрізу;
  • повне розбирання-збирання, робота частин і механізмів - повністю збережено від оригіналу, виключаючи заряджання патронів в барабан;

  • чудовий подарунок любителю військової історії, хороший експонат колекції.

   

Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Укроборонсервіс» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!