Макет Mauser С-96 ММГ

Немає в наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 561-96

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

    (ММГ МАКЕТ)    
   
    Mauser C - 96 (Маузер К-96) — легендарна зброя, важкий, потужний пістолет, розроблений фірмою братів Маузерів.
    Пістолет був розроблений в 1893 році братами Федерле, які працювали на збройовій фабриці У інших братів Маузерів. Ще два роки у них пішло на доопрацювання нової моделі автоматичного пістолета, вже за участі Пауля Маузера. Так як власником збройової фабрики був Маузер, конструкція Федерле була запатентована на ім'я Пауля Маузера, спочатку в Німеччині (11 вересня 1895 року), а через рік у Великобританії (1896 рік).
    Серійне виробництво пістолета почалося в 1897 році, бойове хрещення Маузер отримав під час першої англо-бурської війни (1899-1902 рр.) у військових він відразу отримав визнання і успіх. До 1908 року було вироблено 70 тисяч пістолетів.
    Відмінними конструктивними особливостями Маузера С-96 були регульований приціл, затвор, прихований в ствольній коробці, блокова конструкція УСМ (ударно-спусковий механізм), винесена перед спусковою скобою коробка магазину, з відкидною кришкою, розміщеною «по гвинтівковому», шахове розміщення патронів. У комплекті з пістолетом йшла дерев'яна кобура, яку можна було використовувати, як приклад, перетворюючи Маузер в легкий карабін. Спеціально для Маузера, на основі патрона 7,65 "Борхардт «був розроблений патрон 7,63 x 25»Маузер".


   Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Укроборонсервіс» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!