Макет Автомат АКМС ММГ

В наявності
Рейтинг:


  • Код товару: 565-AKMS

Доставка
Оплата
Обмін
Про нас

ММГ Автомат АКМС - масо-габаритний макет автомат Калашникова Модернізований Складаний.

АКМС, калібр 7,62-мм, модернізований складаний автомат Калашникова, - варіант АКМ зі складним прикладом. Система кріплення приклада була змінена щодо АКС (складався вниз-вперед, під ствольну коробку). Модифікація розроблена спеціально для десантників. Його відмінності від АКМ - складаний металевий приклад. Приклад складається з двох штампованих тяг і складного плечового упору, фіксатор приклада змонтований зліва на його втулці. У складеному вигляді упор укладається під цівкою і не заважає утриманню та стрільби. Належність для догляду за зброєю, на відміну від АКМ з постійним прикладом, носиться окремо.

Масогабаритні макет автомата Калашникова АКМС - справжнє військове зброю, яке після незначних конструктивних змін втратило можливість зробити бойова постріл. Макети зброї масогабаритні ММГ виготовляють зі стрілецької зброї шляхом внесення в конструкції основних частин і механізмів зброї змін (незначних пошкоджень, які не помітні неозброєним оком), що виключають можливість здійснення бойового пострілу через ослаблення конструкції.

Особливості:

Функція взводу і клацання при спуску збережена.

Розбирання-збірка штатно.

Комплектація: ремінь. паспорт, який підтверджує деактивацію в заводських умовах.

Ув. Покупці, деактівація даних макетів «Ніжин» з висновками МВС ДНДЕКЦ України. Дані вироби є - МАКЕТОМ, "ММГ - Макет масо-габаритний". Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!